У Тульчині провели в останню путь загиблого Сергія Рудика

Дата: 30.05.2022 17:58

У Тульчині провели в останню путь загиблого старшого сержанта, розвідника-далекомірника розвідувального взводу  Сергія Рудика, який загинув 23 травня під час ведення бойових дій в районі міста Лиман, Донецької області.

Живим коридором, навколішки в Тульчині зустріли Героя, захисника України.
Біля Центру культури та дозвілля відбувся мітинг, а потім церемонія поховання на новому кладовищі в м.Тульчин.

Захисник народився  25 березня 1993 року в Республіці Казахстан, проживав у Херсонській області, призваний на військову службу 21 квітня 2022 року у м.Миколаїв.
Загинув молодий воїн 23 травня під час ведення бойових дій в районі міста Лиман , Донецької області. А вічний спокій знайде у тульчинській землі.
Він боровся за Україну, за мир, за наше вільне життя!

У Тульчині племінника чекала тітка Світлана Володимирівна Назарук.

Важко підібрати слів, щоб висловити всю біль втрати.

Шановна  Світлана  Володимирівна,  всі  рідні  та  близькі прийміть нашіщирі слова співчуття з приводу втрати захисника, сина,  племінника.

Ми не в змозі змінити обставини, просимо Всевишнього дати вам сили  перенести біль втрати, а душу покійного захисника України прийняти в Царство Небесне. Хай тульчинська земля Сергію  Євгенійовичу буде пухом.

Наші відважні воїни, які захищають нас від російського агресора, дають нам можливість жити, зустрічати світанки, працювати, творити, бути господарями на своїй землі.