1-2 червня 2022 року в Тульчинській громаді оголошено дні жалоби

Дата: 31.05.2022 17:51

Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови від 31.05.2022р. № 02-06-79 у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовця Збройних сил України, кулеметника Рахімова Олексія Леонідовича.  1979 р.н., жителя с. Богданівка Тульчинського району, що сталася під смт. Донецьке, Донецької області 26 травня 2022 року в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько-української війни, з метою вшанування пам’яті загиблого:

1. Оголосити 1-2 червня 2022 року днями жалоби в Тульчинській міській територіальній громаді.

2. На знак вшанування пам’яті захисника у дні жалоби на всій території громади приспустити державні прапори України з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування громади, підпорядкованих підприємств, установ та організацій, навчальних закладів.

3. Заборонити концертно-розважальні заходи, спортивні змагання на території громади, внести відповідні зміни до програм радіопередач.

Міський голова                                                                                   Валерій Весняний