Тульчинська громада попрощалась із загиблим правоохоронцем Ярославом Колесником

Дата: 03.06.2022 17:42

Сьогодні, 3 червня Тульчинська громада попрощалась із загиблим правоохоронцем Ярославом Колесником.

Старший сержант поліції Колесник Ярослав Вікторович загинув 31 травня під час виконання службових обов'язків по забезпеченню публічної безпеки та порядку в м. Святогірськ, Донецької області.  Народився Ярослав 03 серпня 1988 р. у селі Ярова, Краматорського району, Донецької області. До війни Ярослав жив з сім'єю у м. Святогірськ. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, чоловік подбав про безпеку найрідніших і відправив дружину з дітьми у Тульчин. Сам залишився нести службу помічником оперуповноваженого сектору кримінальної поліції відділу №4 Краматорського РУП ГУНП у Донецькій області.

Біля Центру культури та дозвілля зібрались небайдужі громадяни та працівники поліції, аби віддати Герою останню шану. На скорботному мітингу кілька слів про загиблого сказав підполковник Плеханов Роман Якович - заступник начальника Краматорського МУВС: "Ярослав до останнього захищав свою землю. Він виконав свій обов'язок сповна. Я дуже ним пишаюся. Завдяки таким людям наша країна вистоїть". Слова шани та підтримки рідним висловили міський голова Валерій Весняний та начальник військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Під синьо-жовтим прапором труну пронесли центральною вулицею Тульчина.
Залишилася без сина мама Ніла Василівна, без чоловіка - дружина Валентина Валеріївна, без батька - донечка Мирослава (4 рочки) та пасинок Станіслав (14 років).

Висловлюємо щирі співчуття родині. Немає слів і немає ліків, щоб загоїти цю рану… Ми завжди пам’ятатимемо його подвиг. Нехай добрий, світлий спомин про Ярослава назавжди залишається у серцях рідних, колег-побратимів та усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна шана і слава Тобі, Воїне!

Похований Ярослав Колесник на новому кладовищі у м. Тульчин.