Тульчинська громада отримала невідкладну допомогу від Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 16.06.2022 14:53

У відповідь на нагальні потреби громад, які спричинені вторгненням росії в Україну, U-LEAD надає підтримку 250 громадам. Серед них і Тульчинська. Адже серед основних критеріїв відбору громад була співпраця, партнерство та кількість ВПО.

15 червня у громаду доставлено вантаж від Програми «U-LEAD з Європою», який складався з кількох видів: набір «Освітлення» та набір «Прихисток». Загальна вартість наданої допомоги становить 822 700,9 грн.

Висловлюємо вдячність за співпрацю керівнику Вінницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Віталію Швецю. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Щиро вдячні підприємству «Тульчинм’ясо» за транспорт, яким доставлено допомогу та директору ПСП «Україна» Лучко Андрію Андрійовичу за техніку для розвантаження.