16 червня 2022 року в Тульчині привітали із професійним святом працівників галузі охорони здоров’я

Дата: 16.06.2022 16:17

Напередодні Дня медичного працівника  відбулися урочистості до Дня медичного працівника. Міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської РДА Олександр Гаврилюк, депутат Вінницької обласної ради Ярослав Хребтій та помічник народного депутата Лариси Білозір Галина Лозінська привітали з професійним святом колективи КНП «Тульчинська ЦРЛ», КНП «Тульчинський центр ПМСД», філії КНП "ТМО "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради""Тульчинська станція екстреної медичної допомоги" та КНП "Тульчинська стоматологічна поліклініка".

Міський голова Валерій Весняний нагородив медиків грамотами Тульчинської міської ради.

День медичного працівника в Україні – це професійне свято всіх працівників галузі охорони здоров'я. Людей, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу.

Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. До війни ви два роки долали виклик пандемії коронавірусу. А сьогодні медичні працівники виконують надзвичайно важливу роль порятунку життів під час війни. Українські працівники охорони здоров'я демонструють величезний героїзм та мужність у нашій спільній боротьбі з російським агресором.

Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. З професійним святом вас!