Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 20.06.2022 року

Дата: 20.06.2022 17:13

За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 20 червня 2022 року з початку року надійшло 99 564,6 тис.грн. податків і платежів, в тому числі за червень місяць отримано 9 926,1 тис.грн., що становить 38,7% до річного плану.

Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 66 568,2 тис. грн. або 66,9% від усіх надходжень.

Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 25 664,3 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 16 861,7 тис.грн., плати за землю – 7 786,2 тис.грн., податку на нерухоме майно – 964,4 тис.грн.

Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 74 131,7 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.