Оголошення

Дата: 22.06.2022 12:40
Кількість переглядів: 317

Фото без описуВиконавчий комітет Тульчинської міської ради з 22 червня 2022 року оголошує конкурси на право здійснення перевезень пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тульчинської міської ради:

 

№ лота

Номер марш

руту

Об’єкт конкурсу (найменування кінцевих зупинок)

Протяжність та технічна характеристика

Режим руху рухомого складу

Необхідна категорія та клас автобусів, кількість: основний + резервний

Особливості періодичності перевезень, Термін, на який проводиться конкурс

1

5ТУ

Тульчин АС – с. Бортники

17  км.

Дорога з покриттям, місцевість рівнинна

в звичайному режимі

М2, клас А, І, 1+1

постійно, у певні дні тиждня,

на  5 років

 

 

2

6ТУ

Тульчин АС-Сільниця

(через Копіївку)

19 км.

Дорога з покриттям, місцевість рівнинна

в звичайному режимі

М2, клас А, І, 1+1

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081,  рішенння виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 15.06.2022 року № 135 «Про проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тульчинської міської ради».

1.         Обов’язковими умовами конкурсу є:

-наявність достатньої кількості автобусів для забезпечення перевезень пасажирів на об’єкті конкурсу;

-відповідність Національним стандартам ДСТУ 3649:2010 "Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання";

- відповідність Національним стандартам ДСТУ 4276:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизелями або газодизелями";

- відповідність Національним стандартам ДСТУ 4277:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання вмісту оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів з двигунами, що працюють на бензині або газовому паливі";

- відповідність Міждержавному стандарту ГСТУ 60.2-00017584-011-2001 "Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпечності конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації";

-дотримання державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення;

-наявність до 50 відсотків транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

-відповідність вимогам ст..45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

Порядок отримання необхідної інформації про об’єкт та умови конкурсу

Інформацію про об’єкт та умови конкурсу та бланки необхідних документів можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради (каб.203, 2 поверх, провул. Брацлавський, 6, м. Тульчин), а також на офіційній сторінці Тульчинської міської ради в розділі «Оголошення». Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за номером телефону: (04335) 2-23-51, 2-22-40 та електронній адресу: radatulchin@gmail.com.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 22 липня 2022 року до 17:00.

Прийом документів здійснюється за адресою: вул. Миколи Леонтовича,1, м. Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600. Режим роботи: понеділок – п'ятниця  з 08:00 до 17:00. У вихідні та святкові дні прийом документів не проводиться.

Початок засідання конкурсного комітету (розкриття конверту (пакету) №2 із поданими документами)  10 серпня 2022 року о 10 год. 00 хв. в залі для засідань Тульчинської міської ради, за адресою: вул. Миколи Леонтовича, 1, м. Тульчин.

Плата за участь у конкурсі за один лот становить – 2700,00 грн.. Оплата вноситься на рахунок UA598999980314161931000002810, одержувач місцевий бюджет, ЄДРПОУ 37897753 ГУДКСУ у Вінницькій області з призначенням платежу - за участь у конкурсі на здійснення перевезення за маршрутом….

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону:

  1. Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку).
  2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку).
  3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку).
  4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (додаток 4 до Порядку).
  5. Копія податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.
  6. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та/або комфортабельних автобусів (додаток 7 до Порядку).
  7. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь