Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 08.07.2022 14:56
Кількість переглядів: 495

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для нового будівництва майданчика для зберігання суміші органічної від утримання курчат-бройлерів на землях Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту с. Ульянівка) Вінницької області», розроблено відповідно до рішення Тульчинської міської ради Тульчинського району Вінницької області №1660 від 10 травня 2022 року, 8 скликання 31 (позачергова) сесія. В звіті про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для нового будівництва майданчика для зберігання суміші органічної від утримання курчат-бройлерів на землях Тульчинської міської ради (за межами населеного пункту с. Ульянівка) Вінницької області, проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:   Тульчинська міська рада.

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається  з 8 липня 2022 року та триває до 8 серпня 2022 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості  надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника  із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  не плануються;

горган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Тульчинська міська рада: 23600, Вінницька область, Тульчинський район, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, тел. 04335-22240, E-Mail адреса: radatulchin@gmail.com. Відповідальна особа  - Начальник управління житлово – комунального господарства, благоустрою, комунальної  власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради: Журавльов  Віталій  Євгенійович.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Тульчинська міська рада: 23600, Вінницька область, Тульчинський район, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, тел. 04335-22240, E-Mail адреса: radatulchin@gmail.com. Відповідальна особа  - Начальник управління житлово – комунального господарства, благоустрою, комунальної  власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради: Журавльов  Віталій  Євгенійович. Строки подання зауважень та пропозицій: до 8 серпня 2022 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій  області  (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Схема інженерної підготовки і вертикального планування

Схема розташування території у планувальній структурі Тульчинського району Вінницької області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь