У Тульчині попрощалися із 46-річним захисником Олегом Гуменним

Дата: 08.07.2022 23:16

У Тульчині попрощалися із 46-річним захисником Олегом Гуменним. Із початком повномасштабного вторгнення росії проходив військову службу старшим механіком-водієм у лавах 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

27 червня 2022 року у Лисичанську Луганської області, під час виконання бойового завдання Олег потрапив під ворожий обстріл, внаслідок чого отримав смертельні поранення.

Вся Тульчинська громада в цей гіркий час висловлює щирі співчуття дружині Катерині Борисівні, синам Іллі та Дмитру, усім родичам, близьким та друзям з приводу смерті нашого земляка та Героя – Олега Гуменного. Світлий спомин про нашого земляка, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій.

Під тужливу мелодію військового оркестру, який проводить в останню дорогу вже не першого воїна, колона рушила від рідного дому Олега до Центру культури та дозвілля. На шляху жителі міста проводжали захисника навколішки живим коридором. На площі висловили скорботні промови військові та представники влади.

…Під звуки автоматних черг та під гімн України рідні попрощалися з Олегом Гуменним. Біль утрати ще довго ятритиме душу. Гірко та несправедливо втрачати тих, кого любиш.

Низький уклін нашому захиснику, світла і Вічна пам'ять! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!