Провели моніторинг побутових умов проживання ВПО в Тульчинській громаді

Дата: 13.07.2022 11:15

Розпорядженням Тульчинського міського голови створено комісію для проведення моніторингу побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб на території Тульчинської міської територіальної громади. До складу якої включили працівників Тульчинської міської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг», Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області та Тульчинського РТЦК та СП.

11 та 12 липня 2022 року члени комісії провели моніторинг побутових умов проживання ВПО в Дранському та Ганнопільському старостинському окрузі, хостелі с.Ганнопіль та у м.Тульчин в гуртожитку ВПУ 41, ЖК «Тульчинський ПАСАД».

Окрім проведення моніторингу, спеціалісти поспілкувалися з переселенцями і розповіли їм актуальну інформацію з різних тем, таких як медична допомога, влаштування дітей до закладів освіти, соціальної грошової допомоги, порядку постановки ВПО на облік в РТЦК та СП.

Такі ж моніторинги побутових умов проживання ВПО будуть проведенні у всіх закладах та старостинських округах Тульчинської громади, де проживають внутрішньо переміщених осіб.