Під час сигналу «Повітряна тривога» евакуація людей ОБОВ'ЯЗКОВА!

Дата: 18.07.2022 16:22

Фото без опису18 липня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Віталій Побережник.

Розглянули такі питання:

1. Про санітарно-епідеміологічну ситуацію на території Тульчинської міської територіальної громади та стан виконання основних заходів з профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, в тому числі ботулізму, отруєнь грибами.

2. Про стан протипожежного водопостачання населених пунктів Тульчинської міської територіальної громади

3. Про вжиття заходів щодо підготовки закладів освіти до 2022/23 навчального року та створення там безпечних умов перебування.

4. Щодо підвищення ефективності проведення СОН, СОТ

5. Про невідкладні заходи щодо укриття населення Тульчинської міської ТГ

За результатами доповідей та з врахуванням обговорень прийнято рішення із зазначених питань.

У зв’язку з трагічними подіями у м.Вінниця, особливу увагу звернено на заходи щодо укриття населення на території громади. Відповідно до розпорядження міського голови від 14.07.2022 року №02-06-108 керівники зобов’язані проводити евакуацію працівників та відвідувачів Тульчинської міської ради, підприємств, установ, організацій та закладів торгівлі, розташованих на території Тульчинської міської територіальної громади під час сигналу «Повітряна тривога». Тому балансоутримувачам вкотре доведено про вимоги законодавства щодо надання безперешкодного доступу до укриття та приведення їх у відповідний стан.