15 серпня 2022 року в Тульчинській громади попрощалися із військовослужбовцем Ломажуком Вадимом Юрійовичем

Дата: 15.08.2022 16:53

Сьогодні вся Тульчинська громада знову в скорботі, знову важка втрата. Кожен загиблий воїн – це біль кожного з нас. Війна забирає справжніх, мужніх та хоробрих Героїв, які до останнього подиху відстоюють незалежність та цілісність нашої Батьківщини.

Вадим Юрійович народився 11 серпня 1995 року. У 2015 році був призваний на строкову службу до Збройних сил України, після якої підписав контракт для участі в антитерористичній операції на сході України.

Через вторгнення російської федерації в Україну у лютому 2022 року Вадим став до лав Збройних Сил України, щоб захищати рідну землю.

У березні 2022 року хлопець отримав поранення та проходив лікування у Дніпропетровській області. Підлікувавшись, приступив до виконання військового обов’язку в Збройних силах України.

Через поранення стан здоров’я погіршився і 13 серпня 2022 року Вадим Ломажук передчасно пішов з життя.

Попрощатися із Вадимом Ломажуком на кладовище в с.Нестерварка прийшли рідні, близькі, побратими та земляки.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким героя. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків.

Вічна пам’ять Герою!