Дата: 25.08.2022 08:24

У День Незалежності України представники влади вшанували світлу пам'ять полеглих Героїв, які загинули у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Міський голова Валерій Весняний, секретар ради Віталій Чуба, заступник міського голови Віталій Побережник, керуючий справами виконавчого комітету Геннадій Приймак, заступник районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, голова районної ради Василь Неборецький, заступник голови районної ради Оксана Трач поклали квіти до пам’ятника "Борцям за Незалежність України", Пам’ятного Хреста на честь борців за волю України та до пам’ятника Тараса Шевченка.

Відвідали бабусю нашого Героя України Євгена Шаматалюка з с.Тарасівка.

Також міський голова та керівництво громади разом з представниками родин загиблих поклали квіти до могил захисників нашої держави, які загинули під час російсько-української війни:

- Учасник АТО - Ведешин Андрій Олександрович, с.Кинашів, загинув 10 березня 2020 року.

- Кононенко Денис Юрійович, м.Тульчин, загинув 19 лютого 2022 року

- Бурдейний Ігор Олександрович, с. Зарічне, загинув 21 березня 2022 року

- Войтко Микола Федорович, с.Суворовське, загинув 20 квітня 2022 року

- Варгоцький Віктор Сергійович, с.Богданівка, загинув 14 березня 2022 року

- Чабан Вадим Романович, с.Ганнопіль, загинув 24 лютого 2022 року

- Рахімов Олексій Леонідович, с.Богданівка, загинув 26 травня 2022 року

- Рудик Сергій Євгенійович, Херсонщина, похований в м.Тульчині, загинув 23 травня 2022 року

- Зленко Віталій Дмитрович, с.Горишківка, Томашпільського району, похований в смт.Кирнасівка, загинув 13 червня 2022 року

- Панченко Олександр Віталійович, м. Тульчин, загинув 18 червня 2022 року,

- Колесник Ярослав Вікторович, с. Ярова Донецької області, похований в м.Тульчині, загинув 31 травня 2022 року

- Гуменний Олег Антонович, м. Тульчин, загинув 27 червня 2022 року

- Петров Олександр Васильович, с.Копіївка, загинув 17 липня 2022 року

- Шейкін Олексій Олексійович, с.Мазурівка, помер під час ротації

- Ломажук Вадим Юрійович, с.Нестерварка, помер 13 серпня 2022 року через погіршення стану здоров’я внаслідок поранення

Ми пам’ятаємо кожного Героя, який поклав своє життя за наше право бути вільними, кожну сім’ю, яка віддала найдорожче задля захисту нашої держави та кожного, хто зі зброєю в руках сьогодні виборює її територіальну цілісність.

Вічна Пам’ять усім загиблим у війні українцям!

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!