З Днем знань!

Дата: 01.09.2022 09:25

Дорогі учні, студенти! Шановні вчителі та батьки! Від імені міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу Тульчинської міської ради прийміть щирі вітання з Днем Знань та початком нового навчального року!

1 вересня 2022 року – особливий день. Цьогоріч це не просто День знань. Кожен, хто відпускає сьогодні дитину до школи, переживає і радісні, і тривожні емоції.

Війна зіпсувала наші плани. Та ми не повинні забувати – наші діти варті найкращого! Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів розпочнеться традиційно — 1 вересня.

В 2022 році заклади освіти Тульчинської громади відкриють свої двеpі для  4535 учнів, в тому числі для 157 дітей, з числа внутрішньо переміщених осіб. Це свято насамперед  для 390 першокласників та 146 одинадцятикласників.

Нехай цей рік принесе багато хороших новин, а діти дають можливість пишатися своєю працею. Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і набувати знань не лише у шкільні роки, а й у майбутньому, протягом усього життя! Ви маєте достойно жити в своїй незалежній, соборній Україні, допомогти зайняти їй гідне місце серед європейських країн.

Вірю, що цей навчальний рік ви будете завершувати вже у мирній Україні.

З повагою, міський голова Валерій Весняний