Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету

Дата: 08.09.2022 09:49

07.09.2022 року під головуванням Валерія Весняного, голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про продовження терміну перебування малолітніх дітей у КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР».
2. Про визначення місця проживання малолітньої дитини.
3. Про доцільність позбавлення батьківських прав.
4. Про надання соціальних послуг соціального супроводу сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
5. Про доцільність завершення послуг соціального супроводу сім’ї у зв’язку із виконанням умов договору про здійснення соціального супроводу та мінімізацією складних життєвих обставин.

Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів, запрошених та врахувавши пропозиції членів комісії, були прийняті рішенні, які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.