З Днем працівників лісу!

Дата: 17.09.2023 07:41

Фото без описуТрадиційно в третю неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники лісу.

Це свято тих людей, які працюють заради того, щоб наша земля була вбрана в зелені шати, мала чисте повітря та воду, адже ліс в нашому житті відіграє одну з найважливіших ролей.

Працівники лісової галузі щоденно працюють над примноженням лісів, здійснюють посадку, догляд молодих насаджень, охорону їх від пожеж і шкідників. Як результат забезпечують вітчизняну деревообробну галузь високоякісною сировиною, соціальну сферу і населення – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. За всім цим великим обсягом робіт стоїть колектив працівників лісокультурної справи, водіїв, лісників, лісничих, працівників лісової охорони та всіх людей, працюючих на благо лісової галузі.

Шановні працівники лісу, ветерани лісової галузі ! Прийміть найщиріші слова вітання з Вашим професійним святом.

Хай він, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у Перемогу та мирне майбутнє України.

Щира вдячність Вам за невтомну працю і самовідданість.

міський голова Валерій Весняний