30 жовтня - День автомобіліста і дорожника

Дата: 30.10.2022 14:58

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України – День автомобіліста і дорожника традиційно відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

У автомобільній та дорожній сферах економіки у Тульчинській громаді трудиться чимало професіоналів, відданих обраній справі. Зокрема, сьогодні у своє професійне свято дорожники стелять асфальт у Тульчині на тротуарах дорожнього шляху Р-08.

Щиро вдячні вам за нелегку працю, високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі, за розуміння суспільної значущості та відповідальне ставлення до своїх завдань та обов’язків, за ентузіазм, патріотизм та внесення своєї вагомої частки в загальну справу перемоги над ворогом.

З нагоди професійного свята бажаємо автомобілістам і дорожникам Тульчинської громади безаварійного руху, відмінних доріг, надійної техніки, міцного здоров’я та удачі! Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.