Тульчинська територіальна громада з початку війни прихистила більше семи тисяч транзитних переселенців

Дата: 02.11.2022 16:09

Фото без описуУ зв’язку із веденням активних бойових дій на території нашої країни, наявні реальні загрози життю та здоров’ю людей, осіб з інвалідністю та осіб похилого віку змушені були шукати прихисток в закладах системи соціального захисту населення .

Загальна кількість у  Відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання КУ "Центр надання соціальних послуг" 9 осіб,   Відділенні-притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті КУ "Центр надання соціальних послуг" 13 осіб з інвалідністю.

Зокрема, йдеться про людей з Донецької (397 осіб), Луганської (87 осіб) Дніпропетровської (71 особа) Київської (830 осіб) Харківської (402 осіби) Миколаївської (266 осіб) Херсонської (361 особа) Одеської (182 особи) Черніговської  (135)  Запоріжжської (108 осіб) Сумскої (37) Житомирської областей (21) м. Маріуполя (80 осіб).

Статус внутрішньо переміщеної особи отримали 5038 осіб. В 6 колективних центрах розміщено 312 осіб. У приватному секторі проживає 2568 осіб .