Відвідувачі ЦНАПу зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою

Дата: 17.11.2022 08:49

Для зручності оплати адміністративного збору у відділі Центр надання адміністративних послуг Тульчинської міської ради, який розташований за адресою м. Тульчин, вул Миколи Леонтовича , буд. 65  встановлено програмно - технічний комплекс самообслуговування ( Термінал).

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою, не виходячи із ЦНАПу.

Також в платіжному терміналі можна здійснити оплату за комунальні послуги, послуги зв’язку, поповнити будь- які банківські картки та ін.

Шановні жителі громади!

Платіжний термінал зручний у користуванні, Ви самі можете легко здійснити необхідну операцію за допомогою сенсорного екрану терміналу. Але навіть якщо Ви заплуталися в  меню та функціях пристрою, то завжди зможете звернутися за допомогою до працівників відділу Центру надання адміністративних послуг.