Дата: 14.12.2022 17:07

Мешканці Тульчинської громади попрощалися з військовослужбовцем Швецьом Андрієм Васильовичем, який віддав своє життя у війні з російськими окупантами.

Чорні хмари смутку, горя та печалі стали над його рідною Тарасівкою. Земляка оплакує вся Тульчинська громада, його рідні, близькі та друзі, бойові побратими загиблого, усі хто знав, любив та поважав Андрія Васильовича.

Молодший сержант Швець Андрій Васильович житель с.Тарасівка, народився 27 березня 1981 року народження. Служив старшим стрільцем 3 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти військової частини А2896.

9 грудня 2022 року поблизу села Невельське Донецької області під час мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні із життям… Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя.

У Андрія залишилась мати Ганна Петрівна, дружина Вікторія, донька Наталія та брат Віктор з родиною. Хай Господь Бог надасть сили рідним та близьким загиблого Героя пережити важкий біль непоправної втрати!

На церемонії прощання слова співчуття та підтримки висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз, міський голова Валерій Весняний, заступник начальника Тульчинської РВА Сергій Чепернатий та побратим загиблого Віталій Федченко.
Воїна поховали на кладовищі у с. Тарасівка. Останню шану побратиму віддали військовим салютом.

Невимовний біль, безмежна скорбота, вічна і світла пам'ять мужньому Герою. Низький уклін Матері Героя!