Для КП «Благоустрій» придбали багатофункціональний екскаватор-навантажувач

Дата: 20.12.2022 16:45

Новий, колісний багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB моделі 3CX для КП «Благоустрій», придбаний за кошти бюджету Тульчинської міської ради.
Загальна вартість екскаватора-навантажувача складає 3,9 млн грн

Завдяки даній техніці підприємство матиме можливість забезпечити потреби територіальної громади в своєчасному виконанні землерийних, ландшафтних, вантажно-розвантажувальних робіт у будівництві, комунальному господарстві. До цього екскаватора можна встановлювати додатково різне навісне обладнання, це ковші, сніговий відвал, вила. Маневрений екскаватор дозволяє працювати на нерівних поверхнях, що значно підвищить продуктивність і об’єми виконаної роботи.

Керівництво КП «Благоустрій» висловлює вдячність міському голові Валерію Весняному, секретарю міської ради Віталію Чубі, заступнику міського голови Віталію Побережнику та депутатам за підтримку ініціативи закупівлі необхідної для громади та підприємства спецтехніки.