Працівників енергетичної галузі привітали з професійним святом

Дата: 22.12.2022 16:34

22 грудня відзначають своє професійне свято працівники енергетичної галузі України. З цієї нагоди міський голова Валерій Весняний завітав до СО "ТУЛЬЧИНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО", аби привітати колектив на чолі з директором Олександром Чорнопиським із Днем енергетика.

Попри те, що зараз вам доводиться працювати у надзвичайно складних умовах, ви докладаєте максимум зусиль, щоби стабілізувати роботу енергосистеми України.

Шановні енергетики, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Зичу вам міцного здоров’я, сил, наснаги миру і щиро вам дякую, в першу чергу від громади за вашу надважливу роботу. Ваша праця сьогодні на рівні з військовослужбовцями, ваш фронт не менш важливий ніж військовий.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, наполегливість, проявлену під час виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок в оперативне відновлення електропостачання у громаді та з нагоди свята – Дня енергетика міський голова вручив грамоти з виплатою нецільової матеріальної допомоги.