КНП "Тульчинський ЦПМСД" запрошує до співпраці аптечні заклади різних форм власності

Дата: 03.01.2023 16:02

З метою забезпечення громадян Тульчинської ТГ життєво необхідними лікарськими та технічними засобами за безоплатними рецептами відповідно до Постанови КМУ від 17 серпня 1998 р.№ 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» та Постанови КМУ від 03.12.2009р.№ 1301 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними та іншими засобами» адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Тульчинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тульчинської міської ради запрошує до співпраці аптечні заклади різних форм власності.

Для подання пропозиції на укладення Договору по відшкодуванню лікарських та технічних засобів відповідно до Постанов КМУ необхідна :
- чинна Ліцензія на оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами
- можливість забезпечення населення громади необхідними лікарськими препаратами відповідно до Переліку категорій захворювань, у разі амбулаторного лікування яких відпускаються безоплатно.

З питань укладення Договору звертатися в адміністрацію центру.