Не встигаємо оговтатись від втрат, як отримуємо чергові звістки про загибель наших хлопців…
Українська незалежність щодня виборюється кров’ю наших мужніх військових. У бою поліг наш земляк Квасюк Віктор Михайлович 27.04.1992 року народження з смт. Кирнасівка.
Старший солдат Квасюк Віктор Михайлович був старшим кулеметником 3 відділення 3 взводу оперативного призначення (на автомобілях) 3 батальйону оперативного призначення.
5 грудня під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Спірне, Донецької області загинув наш Захисник, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.
На Героя чекали батьки, сестра, дружина та донечки. Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті дорогої людини, нашого захисника, чиє ім’я назавжди залишиться в історії краю та України.
Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну та кожного з нас.
Інформація про зустріч та поховання Героя буде повідомлена додатково