Сьогодні Тульчинська громада зустрічала загиблого Володимира Петришена

Дата: 15.01.2023 18:29

Сьогодні Тульчинська громада зі сльозами на очах та навколішки зустрічала загиблого Володимира Петришена.

Володимир Васильович Петришен народився 23 лютого 1967 року. Навчався і отримав середню освіту у Немирівській школі-інтернат. Продовжив навчання у Вінницькому середньому професійно-технічному училищі №3 за спеціальністю наладчик-токар. Працював на Тульчинському м’ясокомбінаті, в Тульчинському міському споживчому товаристві, на пилорамі. У кожному трудовому колективі Володимира Васильовича шанували за працю та повагу до людей.

Володимир Васильович служив стрільцем 2 стрілецького відділення, 2 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти. 9 січня 2023 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Червона Діброва Луганської області потрапив під раптовий обстріл та отримав поранення несумісні із життям.

Він боровся за волю і свободу України й щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав заради Перемоги найцінніше – життя. У Героя залишилися дружина, діти та онук.

У Тульчині захисника пронесли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами.

Слова співчуття рідним та близьким загиблого висловили міський голова Валерій Весняний та представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз.

Жителі громади попрощалися з Володимиром Петришеним і з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти провели його в останню путь. Поховали Героя на Алеї Слави на новому кладовищі м.Тульчин.

Кожна важка втрата наших мужніх Героїв боляче ранить всіх нас. Наш спільний обов’язок – пам’ятати, що вони заплатили найвищу ціну за майбутній мир для своїх рідних та усіх нас. Тому кожен на своєму місці, має робити все, щоб наближати нашу Перемогу.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та побратимам полеглого захисника.

Вічна та світла пам'ять Володимиру Васильовичу!