Гірка звістка із фронту знову не оминула Тульчинську громаду

Дата: 28.01.2023 16:11

Гірка звістка із фронту знову не оминула Тульчинську громаду. Захищаючи Україну від російської агресії, загинув Микола Лисенко.

Лисенко Микола Миколайович, житель смт.Кирнасівка, народився 3 липня 1986 року.
Працював водієм Тульчинської філії ТОВ «ТЕРРАФУД».13.09.2022 року був мобілізований Тульчинським РТЦК та СП. Солдат Лисенко Микола Миколайович служив механіком-водієм 2 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А 7015.

Він завжди відповідально виконував бойові завдання та свій священний обов’язок по захисту України, до останнього подиху боровся за кожен клаптик української землі.

27 січня 2023 року, виявивши стійкість і мужність, загинув у бою за нашу Батьківщину у населеному пункті Часів Яр, Донецької області.

Він був люблячим сином, коханим чоловіком, найкращим батьком для сина і доньки.
Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним. Це непоправна втрата для родини, Тульчинської громади та нашої держави! Наша глибока шана та низький уклін Герою за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас!
Вічна і світла пам’ять захиснику України!

Інформацію про зустріч та поховання буде повідомлено згодом.