На 71 році життя відійшов у вічність Грінзіцький Станіслав Юліанович

Дата: 28.01.2023 13:59

З сумом повідомляємо, що на 71 році життя відійшов у вічність Грінзіцький Станіслав Юліанович, неординарна, творча, талановита людина, культпрацівник за фахом та покликом душі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким .
Він був чудовим, мудрим, високопрофесійним  викладачем ,наставником,  режисером, керівником.

У 1975 році  Станіслав Юліанович прийшов на посаду режисера  народного театру  Тульчинського районного Будинку культури.
У 1979 самодіяльний театр здійснив постановку історичної драми «Богдан Хмельницький »,в якій він неперевершено зіграв головну роль  Богдана Хмельницького, що стало культурною подією у житті міста та області. Вже за Незалежної України в ілюстративному   виданні енциклопедичного характеру поряд із інформацією про таких кінорежисерів як, Сергій Параджанов, Леонід Биков, Олександр Довженко та театром Івана Франка є інформація з кольоровими фото про постановку вистави «Богдан Хмельницький» самодіяльного театру Тульчинського районного Будинку культури.
З 1979 по 2013 рок Станіслав Юліанович очолив роботу  самодіяльної народної кіностудії «Поділля» яка  під його керівництвом  стала однією з кращих в області. Нам  у спадок залишилась  велика творча спадщина робіт кіностудії того часу: багато хронікально – документальних фото і відео матеріалів, ряд кінострічок про життя міста та району серед них - «Твоїм синам, Перемого!», «Крищинецькі мадонни» присвячених ветеранам та вдовам  Другої світової війни, «Тульчин – місто історії», де було показано всі визначні історичні місця нашого міста.
 « Ой, на Івана та й на Купала…», де розповідається про святкування народних традицій в селах Тульчинського району та інші.
Чудова людина, справжній патріот України  залишив яскравий слід в історії  та в культурному житті нашого міста та області.
Світла пам'ять про Станіслава Юліановича назавжди залишиться в наших серцях!
Завершилось земне творче життя
Яскравій зірці більше не світити
Справи митця ідуть у майбуття
І будуть завжди поруч з нами жити!