Четвертий тур «Волейбольної ліги Поділля» пройшов в Тульчині

Дата: 30.01.2023 16:04

28 січня 2023 року в Тульчинській ДЮСШ в рамках туру «Волейбольна ліга Поділля» змагалися 8 команд територіальних громад Вінниччини! Змагання проводилися на підтримки Збройних сил України під гаслом «З Україною в серці, з вірою в перемогу!».

У турнірі взяли участь команди: ВК «Крижопіль», збірна команда Гайсинського району, ВК ВО «СДЮСШ -МХП», ВК «Іллінці»; ВК «Томашпіль», «МХП-ШВСМ» Вінниця, ВК «Браїлів», ВК «Стрижавка».

Міський голова Валерій Весняний привітав учасників змагань, побажав всім успіхів та перемог. Привітали всіх присутніх і начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та голова Вінницької обласної федерації волейболу Микола Чумак.

На змагання також завітали почесні гості: заступник Вінницької обласної територіальної організації «Колос» Вадим Мохник, виконавчий директор волейбольної ліги Поділля Василь Марчук, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький та голова Тульчинської районної федерації волейболу Олександр Кушнір.

Команди запекло змагалися за кожний м’яч та кожну партію, адже кожний позитивний результат в турнірній таблиці на вагу золота.

Результати 4 туру Чемпіонату волейбольної Ліги Поділля:

ВК «Крижопіль» - ВК «Гайсин» (3:0)

ВК «ВО СДЮСШ» - ВК «Іллінці» (3:1)

ВК «МХП-ШВСМ» - ВК «Томашпіль» (3:1)

ВК «Браїлів» - ВК «Стрижавка» (3:1)

За багаторічну активну діяльність та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту нагородили Надію Білобабу, Григорія Парубка, Миколу Безверхнього, Олександра Мирончука та Івана Грушка.

Тульчинська міська рада висловлює вдячність усім, хто допоміг в проведені турніру:

• Голова ГО «Тульчинське земляцтво», депутат Вінницької обласної ради Подолян В.В.
  • Член ГО «Тульчинське земляцтво» Гоцуляк В.І.
  • ТОВ «Тульчинм’ясо» (директор Кудельська Н.З.)
  • Тульчинська філія ТОВ «ТЕРРАФУД» (директор Танана О.Ю.)
  • СТОВ «Авангард» (директор Трач М.М.)
  • ПАТ «Дружба ВМ» (директор Хворостовський В.М.)
  • ФОП Саніцький М.С.