Захищаючи Україну загинув Криворучко Віталій Едуардови, житель с.Ганнопіль

Дата: 14.02.2023 11:16

Знову смуток в нашій громаді. Страшна звістка прийшла в село Ганнопіль Тульчинської громади. На жаль, захищаючи Україну загинув Криворучко Віталій Едуардович, 16 березня 1970 року народження.

Солдат Криворучко Віталій Едуардович служив командиром відділення - командиром машини 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти військової частини А2896.

Загинув 12 лютого 2023 року під час  мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Невельське Донецької області.

Страшна війна без жалю забрала життя нашого захисника, мужнього земляка, який боронив українську державу від російського окупанта.

Схиляємо голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Віталія Криворучка! Низький уклін і велика шана...Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати. Пам’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Інформацію про зустріч Героя та поховання буде повідомлено згодом.