15 лютого свій 100-літній ювілей відзначила мешканка села Маньківка Тульчинської громади Афія Михайлівна Хребтань

Дата: 15.02.2023 16:05

Зі славним ювілеєм довгожительку громади привітали заступник міського голови Алла Поваляєва, начальник управління соціального захисту населення Алла Авраменко, депутат Тульчинської міської ради Юрій Деркач, помічник народного депутата України Лариси Білозір Галина Лозінська та староста Віталій Ніколаєнко. Вітаючи ювілярку, гості побажали їй міцного здоров’я, наснаги, добробуту, сімейного затишку, щасливих років життя та вручили подарунки. Висловили вдячність Афії Михайлівні за її добросовісну, невтомну працю, виховання дітей, онуків та правнуків за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі та порядності.

Попри свій поважний вік, іменинниця при добрій пам’яті, під час зустрічі Афія Михайлівна охоче ділилася своїми спогадами нелегких життєвих сторінок, адже їй довелося пройти чимало випробувань та буремних подій, непростих і вирішальних моментів минулих років та сьогодення.

Ювілярка народилася 15 лютого 1923 року і все життя проживала в селі Маньківка. Працювала ланковою на збиранні цукрових буряків. Потім все життя працювала кухарем, її смачні страви й до сьогодні згадують жителі навколишніх сіл, адже готувала Афія Михайлівна майже на всі весілля та інші великі святкові застілля.

Доля нагородила Афію Михайлівну доньками, 4 внуками, 3 правнуками й 1 праправнуком. Два внуки й один правнук нині захищають Україну.

100-річний ювілей – важлива подія не лише в житті її родини, але й всієї територіальної громади. Такі люди є берегинями наших традицій, носіями мудрості та очевидцями багатьох справді історичних та доленосних для українців подій минулого століття.

Афія Михайлівна попри поважний вік випромінювала привітність, жагу до життя щиро раділа гостям і дякувала за увагу до неї. У свій 100 день народження загадала бажання і задула свічки на святковому торті. Секретом довголіття ювілярка вважає щоденну працю. Навіть зараз, попри поважний вік, залюбки сама господарює у своїй хаті.