Відбулося засідання виконавчого комітету Тульчинської міської ради

Дата: 23.02.2023 12:57

Фото без опису22 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Тульчинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Валерія Весняного. На розгляд засідання виносилося 22 питання:

• Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території Тульчинської міської територіальної громади.
  • Про стан роботи по розгляду звернень громадян, які надійшли до Тульчинської міської ради у  2022 році.
  • Про клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» Удаловій Людмилі Петрівні.
  • Про  створення міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради.
  • Про затвердження фінансового плану КП «Благоустрій» на 2023 рік.
  • Про затвердження фінансового плану КП «Тульчинкомунсервіс» на 2023 рік.
  • Про затвердження фінансового плану КП «Комунальник-2» на 2023 рік.
  • Про затвердження фінансового плану КП «Тульчинводоканал» на 2023 рік.
  • Про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради на 2023 рік.
  • Про план роботи служби у справах дітей Тульчинської міської ради на 2023 рік.
  • Про продовження перебування малолітнього ХХХХ у КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР»
  • Про продовження перебування малолітньої ХХХХ у КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР»
  • Про визначення місця проживання малолітнього ХХХХ з батьком ХХХХ за адресою: ХХХХ, Тульчинського району Вінницької області
  • Про присвоєння поштових адрес об’єктам  нерухомого майна.
  • Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  • Про зняття з квартирного обліку Драченка В.О.
  • Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно, будинковолодіння  за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Білоусівка, вулиця Шевченка, 20.
  • Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно, будинковолодіння  за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Улянівка, вулиця Садова (бувша Комсомольська), 14
  • Про надання дозволу зодо перереєстрації місця проживання (перебування) дітей
  • Про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою ХХХХ її батька ХХХХ, який проживає окремо від дитини
  • Про призначення представника від органу опіки та піклування Тульчинської міської ради з метою представлення інтересів малолітньої ХХХХ при укладенні договору купівлі-продажу нерухомого майна

Усі проєкти рішень були підтримані членами виконавчого комітету Тульчинської міської ради. Прийняті рішення, відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.