Відбулося засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету Тульчинської міської територіальної громади

Дата: 24.02.2023 16:07

22 лютого 2023 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету.
Захід відбувся за участю міського голови Валерія Весняного, начальника Тульчинської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторії Дзюбенко та начальника Тульчинського сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Алли Мельник.
В ході роботи розглянуто питання податкового боргу до бюджету громади станом на 01.02.2023 року.
До участі у засіданні були запрошені суб‘єкти господарювання – фізичні та юридичні особи, що мають податковий борг.
Члени робочої групи заслухали пояснення окремих платників податків щодо причин заборгованості, проведено роз‘яснювальну роботу щодо необхідності здійснення платежів до бюджету вчасно і в повному обсязі. Стосовно платників податків, що не з‘явилися на засідання, розглянуто причини виникнення податкового боргу та прийнято  управлінські рішення.