Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади!
15 березня 2023 року о 17.00 годині у «Пункті незламності» Тульчинської міської територіальної громади, за адресою м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 112 відбудуться загальні збори членів Тульчинської міської територіальної громади.
Захід буде транслюватися в прямому ефірі на офіційній сторінці Тульчинської міської ради у Facebook. Ви зможете поставити запитання міському голові в коментарях та отримати відповідь в прямому ефірі.
На засідання загальних зборів виносяться наступні питання:
1. Звіт міського голови про роботу міської ради та її виконавчого комітету у 2022 році та публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм головними розпорядниками бюджетних коштів Тульчинської міської територіальної громади за 2022 рік;
2. Звіти депутатів міської ради;
3. Звіти поліцейських офіцерів Тульчинської міської територіальної громади.
4. Різне.
До участі у заході запрошуються жителі Тульчинської громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, старости, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються, голови будинкових та вуличних комітетів, представники громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок та засоби масової інформації.