Наша громада втратила ще одного Героя - Ткача Ігоря Михайловича

Дата: 05.03.2023 12:25

З першого дня повномасштабного нападу росії найкращі сини та дочки, не шкодуючи свого здоров’я та життя, мужньо стали на захист України. І ця жорстока війна забирає найкращих наших захисників.

Ткач Ігор Михайлович народився 7 серпня 1997 року в селі Суворовське. Виховувався в сім'ї дідуся Дмитра Володимировича та бабусі Галини Володимирівни.
3 2003 по 2012 роки навчався в Суворовській загальноосвітній школі I-II ступенів №1.
Після закінчення 9 - го класу, у 2012 році, вступив у ПТУ №41, яке закінчив у 2015 році.
У 2016 році Ігор одружився, у шлюбі народилися два синочки: Юрій та Ярослав.
3 2017 по 2019 роки служив у Збройних силах України в місті Івано-Франківськ.
У 2021 році Ігор одружився вдруге.
3 початку березня 2022 року був призваний до лав Збройних сил України на посаду старшого водія.
У цьому ж році в Ігоря народився третій синок Назар, якого батько бачив всього один раз.

25-річний Ігор загинув 1 березня 2023 року в результаті мінометного обстрілу позицій в районі населеного пункту Спірне Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, синам, рідним та близьким, друзям та побратимам, це велика втрата для кожного, хто знав, любив та поважав Ігоря.

Вічна пам'ять та слава Герою, який віддав своє життя за Україну!