Дата: 04.03.2023 15:26

Українські військові щодня ризикують своїм життям, захищаючи нашу країну, виборюючи нашу перемогу і незалежність. Їм потрібна наша вдячність, підтримка та допомога, а мистецтво й музика, завжди нас об'єднували, і зараз допомагають підтримувати наших захисників.

4 березня в Тульчині відбувся концерт на підтримку ЗСУ Заслуженої артистки України Олени Білоконь, який завершив тур благодійних концертів в Тульчинській громаді.

Впродовж тижня концерти відбулися в Клебанському, Кирнасівському, Дранському, Холодівському, Крищинецькому та Тиманівському старостинському округах.

Під час всіх концертів в Тульчинській громаді вдалося зібрати 80 624 гривні, ці кошти будуть передані на підтримку військових нашої громади.

Розпочали концерт з вдячності військовим, завдяки яким, ми сьогодні можемо збиратися на такі заходи.
Також всі присутні вшанували пам‘ять всіх захисників, які загинули, виборюючи перемогу України.

Олена Білоконь виконувала свої найкращі пісні, серед яких «Журавлі», «Козачка», «Моє рідне село» та інші. Кожна пісня викликала гучні оплески та аплодисменти у глядачів, а її спів створив незабутню атмосферу у залі.

Глядачі також мали можливість насолодитися виступами вокальних та танцювальних колективів Тульчинської громади.

Завершився концерт спільним виконанням пісні "Ой, у лузі червона калина".

Валерій Весняний подякував Олені Білоконь, за те, що вона завітала до Тульчинської громади, провела благодійні концерти та подарувала глядачам українську пісню.

Благодійні концерти стають місцем, де люди можуть зібратися разом, відчути силу музики й зробити корисну та важливу справу, щоб військові відчули нашу вдячність та підтримку.