Сьогодні, 8 березня, у селі Суворовське в останню путь провели загиблого захисника України, Ткача Ігоря Михайловича

Дата: 08.03.2023 19:40

Стійкістю та силою наших воїнів захоплюється увесь світ. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими.
Безжальна та жорстока війна забирає найкращих захисників України.
Тульчинська громада сьогодні зустрічала свого Героя, загиблого захисника України Ігоря Михайловича Ткача, який повернувся додому "на щиті". Люди вийшли на вулиці з прапорами, квітами та лампадками, щоб вшанувати його пам'ять.

Сьогодні він востаннє побував у будинку своїх бабусі й дідуся, де пройшло його дитинство.
Ткач Ігор Михайлович народився 7 серпня 1997 року в селі Суворовське. Виховувався в сім'ї дідуся Дмитра Володимировича та бабусі Галини Володимирівни.
Навчався в Суворовській загальноосвітній школі I-II ступенів №1 та Тульчинському ПТУ №41.
3 2017 по 2019 роки служив у Збройних силах України в місті Івано-Франківськ.
3 початку березня 2022 року був призваний до лав Збройних сил України.
Старший солдат, Ткач Ігор Михайлович служив старшим водієм 2 взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення.

25-річний Ігор загинув 1 березня 2023 року в результаті мінометного обстрілу позицій в районі населеного пункту Спірне Донецької області.
Без найріднішого залишилися дружина, мати, бабуся та дідусь, троє синів - Юрій та Ярослав від першого шлюбу та Назар від другого шлюбу.

В прощальній церемонії взяли участь рідні та близькі загиблого військовослужбовця, а також представники місцевої влади та військові. Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз, міський голова Валерій Весняний, депутат Тульчинської міської ради Олександр Веретковський та однокласник Олександр Поворознюк.

Поховали Ігоря Михайловича на цвинтарі села Суворовське. Церемонія поховання відбулася з усіма військовими почестями, присутні віддали останню шану герою під звуки військового салюту та гімну України.

Ткач Ігор Михайлович був справжнім героєм, який не шкодував свого життя для захисту своєї Батьківщини.
Це велика втрата для всієї України, а особливо для його родини та рідного села Суворовського. Ми завжди будемо пам'ятати його мужність, героїзм та відданість своїй країні.

Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.
Світла пам’ять і вічна шана Герою.