Шановні мешканці Тульчинської міської територіальної громади!

Дата: 23.03.2023 15:38

Фото без описуНа виконання рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 15 березня 2023 року №90 «Про проведення на території Тульчинської міської ради щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» з 16 березня по 31 травня 2023 року.

Проведення акції по озелененню та благоустрою населених пунктів громади є обов’язковим до виконання всіма підприємствами, організаціями, установами та власниками об’єктів нерухомості з метою:
- забезпечення збереження та примноження зелених насаджень в місті, поліпшення естетичного та санітарного стану прилеглих територій, об¢єктів масового перебування та відпочинку населення, індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, пам¢ятників, обелісків, кладовищ,
- приведення в належний санітарний стан узбіччя автодоріг, кюветів, прибережних смуг і русел річок.

В рамках акції підприємствам, організаціям та установам проводити санітарні дні у період її дії з 16 березня по 31 травня цього року щотижня.
Є необхідність нагадати, що в рамках акції повинен відбутись санітарний день 13 квітня - "Чистий четвер" для підготовки гідної зустрічі великого та світлого свята воскресіння Христового – Пасхи, а також суботник до «Дня довкілля» - 15 квітня 2023 року.

Хід проведення акції контролюється робочою групою виконавчого комітету міської ради щотижнево та результати проведення акції обов’язково будуть розглянуті у розрізі кожного окремо взятого підприємства, організації, установи та оприлюднені у засобах масової інформації.