З 1 квітня вводять важливу "рибну" заборону

Дата: 30.03.2023 11:06

Фото без описуЗ 1 квітня 2023 року на всіх рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області починається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів❗️

📰Нерест риби - це особливий та вкрай важливий період в житті водних мешканців. Це період розмноження риби.

🐡🐠Щоб зберегти рибні запаси, щороку вводиться нерестова заборона, під час якої, риба має можливість відновити свою популяцію та зміцнити її перед наступним рибальським сезоном.

🇺🇦👉Вінницьким рибоохоронним патрулем видано наказ від 2️⃣3️⃣ березня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року № 5️⃣8️⃣➖О ✅ «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у 2023 року»

⚠️ 📌З наказом можете ознайомитись за посиланням: https://vn.darg.gov.ua/_nakaz_vid_23_03_2023_roku_58_0_0...

📚🔗Встановлені наступні ТЕРМІНИ ЗАБОРОНИ:

📍- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня (включно);

📍- у водосховищах з 01 квітня по 09 червня (включно);

📍- у р. Дністер з усіма притоками з 01 квітня по 10 червня (включно);

📍- у придаткових водах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми) з 01 квітня по 30 червня (включно).

📝🗃️При встановленні термінів заборони Вінницьким рибоохоронним патрулем враховані рекомендації Інституту рибного господарства НААН України🇺🇦.

🚫ЗАБОРОНЕНО під час нересту згідно оновлених Правил любительського і спортивного рибальства:

▶️- в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега. Перелік нерестовищ міститься в додатку до наказу.

❗️ДОЗВОЛЕНО під час нересту:

▶️- вилов ОДНІЙ особі за добу 3 кг + 1 шт*. (*особина будь-якої маси у мінімально дозволених для добування розмірах видів водних біоресурсів) риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.

🔰НАГАДУЄМО що, до 30 червня 2023 року (включно) триватиме також заборона на вилов раків.

Вінницький рибоохоронний патруль закликає громадян не порушувати правил любительського та спортивного рибальства.

🔰Якщо Ви стали свідком незаконного вилову водних біоресурсів прохання телефонувати на «гарячу лінію» Вінницького рибоохоронного патруля за телефонами: ☎️(068) 018-37-52.