Дата: 04.04.2023 16:03

За зверненням дружини загиблого захисника України Вадима Солодкого пропонується перейменувати вулицю Менделєєва в м.Тульчин на вулицю Вадима Солодкого, який проживав на ній.

Солодкий Вадим Ігорович, народився та проживав в м.Тульчин.
Солдат Солодкий Вадим служив оператором відділення радіоелектронної боротьби 3 загону спецпризначення. Загинув 23 березня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новоселівка Друга Донецької області.

Ви можете підтримати пропозицію щодо нової назви вулиці, або висловити свою до 10 квітня 2023 року, в анкеті - https://forms.gle/QHsNRBPmx7CckS5q7