Сьогодні небо над Тульчином затьмарене скорботою

Дата: 07.04.2023 19:42

Сьогодні, 7 квітня наша громада попрощалася з молодшим сержантом Русланом Шевчуком, який загинув захищаючи усіх нас від російського агресора.

Мужній захисник Шевчук Руслан Францевич народився 8 листопада 1970 року. Навчався у Тульчинській загальноосвітній школі N2, Тульчинському технікумі ветеринарної медицини за спеціальністю ветеринарний фельдшер. Згодом здобув освіту у Вінницькому державному аграрному університеті, як менеджер - економіст з правовим забезпеченням.
Протягом життя працював у різних організаціях та на підприємствах.
В останній період працював в АТ
«Вінницягаз» у місті Тульчині.
У кожному трудовому колективі шанували його за сумлінність, толерантність, відповідальність, вміння працювати в команді.
Руслан Францевич у 2015-2016 роках боронив рубежі нашої держави на сході України в зоні АТО на посаді в.о. командира взводу. Ніколи не боявся труднощів, в скрутну хвилину завжди йшов на допомогу своїм побратимам.
Упродовж всього життя займав активну громадянську позицію, брав участь в подіях Революції Гідності, розбудові політичного
життя Тульчинщини.
У 2020 - 2022 роках був членом виконавчого комітету Тульчинської міської ради.

3 перших днів повномасштабного вторгнення відважний воїн став на захист нашої країни. Разом з побратимами до останнього подиху боронив нашу рідну землю.
Та, на жаль, 31 березня 2023 року біля населеного пункту Озерянівка Бахмутського району Донецької області Руслан
Францевич загинув.

Сьогодні на церемонії прощання слова співчуття висловили представник Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Михайло Цмовз, міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, викладач Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини Анатолій Брижчук, а також Заслужений лікар України, професор, очільник Вінницького регіонального осередку політичної партії «Сила і Честь» Віген Товмасян, депутат Тульчинської районної ради Олександр Онищенко, начальник Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» Віталій Мельник, заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення НГУ полковник Сергій Микитюк, Іван Кокошко та Людмила Мельник.

Коридором шани із синьо-жовтими стягами в Тульчині проводжали захисника. Рідні і друзі, колеги і побратими, однокласники і знайомі долучилися до траурної процесії.

Заупокійне богослужіння за воїном відслужив протоієрей Василій.

Поховали Руслана Францевича на Алеї Слави на новому кладовищі під трикратний салют з усіма військовими почестями.
Військові передали дружині український прапор, яким була накрита труна захисника та грамоту скорботи і пошани.

У серцях тульчинців навіки залишиться пам'ять про гідного сина України. Підносимо свої молитви за спокій душі загиблого Героя.
Шевчук Руслан Францевич стане прикладом непохитної вірності своїй Батьківщині.

Вічна пам'ять та вічна слава Герою!