3 травня 2023 року в Тульчині провели воркшоп "Підтримка громади в оновленні соціального паспорту громади"

Дата: 04.05.2023 12:33

Навчання проводили представники БО “Благодійний фонд “Стабілізейшен суппорт сервісез», які висвітлили важливість актуального соціального паспорту громади, а також надали інформацію щодо процедури його оновлення.

Соціальний паспорт — документ, який містить актуальну інформацію про ресурси та соціальні особливості громади. Він описує адміністративно-територіальний устрій, демографічний стан, рівень зайнятості/безробіття, інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, громадські та релігійні організації, місцеве самоврядування та бюджет, а також ризики, з якими стикаються мешканці громади.

В міській раді створена робоча група для визначення потреб населення та підготовки Соціального паспорту, з метою покращення роботи системи соціального захисту та розвитку території в Тульчинській міській територіальній громаді в межах проекту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб", який реалізується Благодійною організацією “Благодійний фонд “Стабілізейшен суппорт сервісез» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Воркшоп був проведений за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Учасники робочої групи та представники БО БФ "ССС" розібрали розділи проєкту Соціального паспорту, а також розподілили між представниками робочої групи роботи з розділами паспорту за напрямками їх професійної діяльності та визначили терміни виконання завдань.