8 травня 2023 року у Тульчині відзначили День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 17:26

8 травня 2023 року у Тульчині покладанням квітів відзначили День пам'яті та примирення. Керівництво громади та громадськість вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів до Меморіального комплексу "Борцям за незалежність України" та меморіальних та пам'ятних місць Другої світової війни.

Також керівництво Тульчинської міської ради відвідали ветеранів, в'язнів концтаборів та вдів загиблих внаслідок Другої світової війни, які проживають в Тульчинській громаді.

Алла Поваляєва, заступник міського голови та Світлана Мадюдя, заступник начальника управління соціального захисту населення подякували за відвагу, мужність, жертовність в ім’я свого народу, за патріотизм і незламну волю до перемоги, побажали міцного здоров’я, бадьорості духу, родинного тепла та довголіття.

Скільки б не минуло років, ми завжди будемо пам’ятати про героїчну звитягу, нездоланну стійкість, мужність і відвагу людей, які зупинили ворога у жорстокій війні.