На війні загинув житель с.Крищинці, Мельниченко Володимир Миколайович

Дата: 08.05.2023 17:45

Тульчинська громада знову у жалобі. На війні загинув житель с.Крищинці, Мельниченко Володимир Миколайович, 1986 року народження

Збройні Сили України героїчно метр за метром відвойовують окуповану російськими загарбниками територію. За кожен відвойований метр землі наша країна щоденно платить найбільш гірку ціну – ми розплачуємось життями…

Солдат, Мельниченко Володимир Миколайович, служив стрільцем-номер обслуги 3 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 13 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону.

Призваний на військову службу 21 лютого 2023 року Тульчинським РТЦК та СП. Був відданим Військовій присязі на вірність Українському народу та мужньо виконував військовий обов’язок до останнього подиху.

5 травня 2023 року, в результаті ворожого артилерійського обстрілу та стрілецького бою з противником в районі населеного пункту Бахмут Бахмутського району Донецької області, наш земляк Мельниченко Володимир Миколайович загинув.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.

Вічна і світла пам’ять Володимиру Миколайовичу!