Захищаючи Україну загинув 35- річний Вансевич Вадим Андрійович

Дата: 08.05.2023 18:46

Знову смуток в нашій громаді. Ще одна страшна звістка прийшла сьогодні в село Кинашів Тульчинської громади. Захищаючи Україну загинув 35- річний Вансевич Вадим Андрійович

З першого дня повномасштабного нападу росії найкращі сини та доньки, не шкодуючи свого здоров’я та життя, мужньо стали на захист України.

Солдат, Вансевич Вадим Андрійович служив навідником 2 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 6 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону, призваний на військову службу за контрактом в червні 2018 року.

Вадим Андрійович до останнього був вірний Військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності своєї Батьківщини. На жаль, 7 травня 2023 року поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області наш земляк загинув.

Вансевич Вадим Андрійович, 09 серпня 1987 року народження, житель с.Кинашів Тульчинської громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині Вадима Андрійовича! Низький уклін Герою за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас.

Його героїчний подвиг житиме у пам’яті майбутніх поколінь.

Вічна і світла пам’ять Вадиму Андрійовичу!