Шановні жителі Тульчинської громади!

Дата: 09.05.2023 11:20

Фото без описуСьогодні, 9 травня, ми відзначаємо День Європи. Це свято є символом об'єднання країн та народів Європейського Союзу, а також міцної співпраці між ними.

Цього року День Європи має особливе значення для України, оскільки ми вперше відзначаємо його є разом із країнами Європейського Союзу

Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Наша країна має великий потенціал для співпраці з країнами Європейського Союзу, і я впевнений, що разом ми зможемо досягти багато і забезпечити процвітання нашої країни.

Нехай наша співпраця з країнами Європейського Союзу буде ще більш міцною та плідною, а День Європи нехай надихає нас на подальші зусилля для розвитку нашої громади та країни в цілому.

Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

З повагою,

Міський голова Валерій Весняний