12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2023 15:44

12 травня 2023 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Інесса Боб, директор КНП "Тульчинська ЦРЛ" Галина Роспутна та головний лікар КНП "Тульчинський центр ПМСД" Сергій Кушнір привітали медичних сестер з професійним святом.

Грамотами Тульчинської міської ради нагородили медичних сестер КНП "Тульчинський центр ПМСД" Тульчинської міської ради та КНП "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради.

Висловлюємо щирі слова вдячності медичним сестрам за надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, сумлінну і важку щоденну працю та бажаємо Вам професійного успіху, міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя в кожну домівку.