Чергове засідання виконавчого комітету провів міський голова

Дата: 17.05.2023 17:05

17 травня 2023 року міський голова Валерій Весняний провів чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд членів виконкому було винесено 33 питання, що стосуються життєдіяльності громади та її жителів.

Члени виконавчого комітету розглянули та затвердили Порядок поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та зареєстровані на території Тульчинської міської територіальної громади на 2023 рік.

На засіданні також прийняті відповідні рішення з питань захисту прав дітей.

Окремим блоком присутні розглянули рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, про присвоєння поштових адреси об’єктам  нерухомого майна, а також  про взяття на квартирний та соціальний квартирний облік.

Також члени виконавчого комітету розглянули питання:

• Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 22.12.2021 року №441 «Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна».
  • Про виготовлення проєктно-кошторисної документації.
  • Про розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Тульчинської територіальної громади.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №129 від 19.04.2023 р. «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Тульчинської міської територіальної громади».