У Тульчині вшанували пам'ять жертв політичних репресій у парку "Пам'ять"

Дата: 22.05.2023 08:27

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Цей день є болісним і скорботним для нашого народу. За різними даними, щонайменше 4,4 мільйонів невинних людей були піддані політичному переслідуванню в pоки масових репресій і Великого терору.

21 травня 2023 року керівництво Тульчинської міської ради та закладів громади поклали квітів до пам’ятних знаків жертвам політичних репресій в парку «Пам'ять» та схилили голови в хвилині мовчання за жертвами репресій.

На жаль, в нашій історії було багато трагічних сторінок, які сьогодні знову повторюються.

Драматичні події, які пережив і переживає український народ, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра.

Ми маємо пам`ятати про ці похмурі сторінки історії минулого і докласти максимум зусиль, щоб подібна трагедія не повторилася.