Шановні тульчинці та гості міста!

Дата: 30.05.2023 16:07

Шановні тульчинці та гості міста!

Запрошуємо Вас на благодійний показ воєнної драми відомого українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21», який відбудеться 31 травня о 17:00 в Центрі культури та дозвілля (м. Тульчин, вул. Леонтовича, 62).

Воєнна драма «Мирний-21» розповідає про спротив луганських прикордонників у перші дні війни влітку 2014 року,  про бійців, яких сепаратисти та російські спецслужби марно намагалися змусити зрадити свою Батьківщину. Попри перевагу ворога в сили та техніці вони дали бій окупантам.

Дистрибьютор: Kinomania Film Distribution, Kinomania Film Distribution
Режисер-постановник: Ахтем Сеітаблаєв
Автори сценарію: Ярослав Яриш, Сергій Касторних, Анатолій Коцюрба

Офіційний трейлер: https://youtu.be/7_CbqLyRx_g

Кошти від перегляду фільму будуть спрямовані на придбання другого безпілотника «Валькірія» вартістю 400 тисяч гривень для Збройних Сил України.

Після перегляду фільму відбудеться  розіграш фірмових футболок Благодійного Фонду «Жіноча сила».

Організатори показу: БФ «Жіноча сила» та громадська організація «Тульчинська міська спілка «Тульчин-Туристичний».

Висловлюємо велику подяку за фінансову підтримку благодійного  фільму «Мирний-21» керівникам сільськогосподарських підприємств: СТОВ «Авангард» - Трачу Миколі Миколайовичу, ТОВ «Богданівське»  -  Дяченко Олегу Дмитровичу, ПрАТ «Дружба- ВМ»  -  Хворостовському Валерію Миколайовичу, ПСП «Зоря»  -  Матіяшу Вячеславу Вільгельмовичу.

Рахунки БФ «ЖІНОЧА  СИЛА»:
 UA423220010000026001490001107 UAH
КОД ЄДРПОУ 45132982

Монобанка Фонду: https://send.monobank.ua/jar/9a3hmcHjX3
Приват 4149 6293 5424 9351

Кожен донат є внеском в нашу Перемогу!