Боронячи Україну, загинув 38-річний Василенко Іван Миколайович з Кирнасівки

Дата: 08.06.2023 17:36

Україна втрачає свій цвіт - найкращих героїв, котрі у хвилину найважчих випробувань без вагань стають на захист її кордонів та

народу, не шкодуючи найдорожчого - власного життя.

Старший солдат Василенко Іван Миколайович служив водієм 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 3 аеромобільної роти.

5 червня 2023 року в населеному пункті Білогорівка Луганської області, виконуючи бойове завдання Іван Миколайович потрапив під мінометний обстріл з боку збройних сил російської федерації, в результаті чого отримав поранення не сумісні із життям.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе з сім’єю, друзями, побратимами та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!